Проекти Телепрограма
Правила конкурсу

Пройди онлайн-кастинг і стань одним з 30 претендентів на перемогу і звання «Топ-модель по-українськи». В онлайн-кастингу на четвертий сезон модельного реаліті буде визначений один переможець!

Початок онлайн-кастингу 1 лютого. Закінчення – 15 березня
У кастингу можуть брати участь хлопці віком від 16 до 30 років!

Етап 1 Прийом заявок
Дати: 1 лютого – 13 лютого (13 днів)
Усі поля форми реєстрації необхідно заповнити.
Фото мають відповідати вимогам: формат jpeg, розмір до 8 Мб. 2 фото, одне з яких портретне, друге на повний зріст.

Приклад фото

Lagozinsky_1_1

Lagozinsky_4
Усі анкети перед публікацією на сайті проходять модерацію редакцією сайту. Анкета з’являється на сайті лише в разі її відповідності всім вимогам.
Заявки приймаються лише у встановлені терміни (з 1 лютого по 13 лютого включно). Заявки, що будуть завантажені на сайт після 13 лютого, розглядатися не будуть.

Етап 2 Голосування. Визначення 100 лідерів.
Дати: 15 лютого – 20 лютого (5днів)
Голосування на сайті за всіх, хто подав заявки і пройшов модерацію на першому етапі. Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на 24 години за одного з учасників онлайн-кастингу. У фіналі другого етапу за результатами голосування буде визначено 100 лідерів голосування, які й потрапляють на третій етап онлайн-кастингу. При підбитті підсумків враховуються голоси, які надійшли у період з 15 лютого по 20 лютого включно.

Етап 3 Вибір команди проекту «Топ-модель по-українськи».
Дати: 21 лютого – 24 лютого
Зі 100 учасників онлайн-кастингу команда проекту вибирає 30-ку учасників. 30 учасників потрапляють на наступний фінальний етап онлайн-кастингу і отримують завдання – зняти про себе короткий ролик-презентацію (формат відео mp4).
Фіналістам необхідно в термін з 27 лютого по 5 березня включно зняти і вислати відеороботи. Всі учасники, які не вишлють свої відео до 5 березня включно, позбудуться можливості йти далі. Їхні профілі видаляються з сайту.

Етап 4. Фінал 15 березня
Дати: 6 березня – 12 березня
У 30-ці фіналістів усі набрані раніше голоси обнуляються. Голосування на фінальному етапі розпочинається з «чистого аркуша», за відеовізитки, які вислали нам фіналісти. Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на 24 години за одного з учасників онлайн-кастингу.

Учасник, чиє відео набере максимальну кількість голосів на сайті в період з 6 по 12 березня, автоматично потрапляє до 30-ки учасників третього сезону проекту модельного реаліті і отримує шанс поборотися за перемогу і звання «Топ-модель по-українськи». Переможець буде оголошений на сайті Нового каналу після перевірки голосів на предмет «накрутки», 15 березня.
На всіх етапах кастингу всі голоси будуть перевірятися адміністрацією онлайн-кастингу на предмет «накрутки».

Усі учасники, на сторінках яких будуть помічені накручені голоси, виключаються.
Можливість голосувати доступна лише зареєстрованим на сайті користувачам. Проголосувати можна один раз на 24 години за одного з учасників онлайн-кастингу.

ІНШІ УМОВИ

Організатор онлайн-кастингу:
Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ КАНАЛ»
Адреса: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська, д. 25. Тел.: 044-501-99-28
Код ЄДРПОУ 23530545.
Інтернет-сторінка онлайн-кастингу: http://model-kasting.novy.tv/
Кожен Учасник онлайн-кастингу гарантує, що йому належать усі права інтелектуальної власності та/або ним отримані всі необхідні дозволи за наданими ним фото- та відеоматеріалам (далі – матеріали), необхідним для участі в онлайн-кастингу. Учасник також гарантує, що надані ним матеріали не є предметом будь-яких претензій або позовів і гарантує дотримання усіх авторських та/або суміжних прав третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності, включені у відеоматеріали. У разі пред’явлення до Організатора онлайн-кастингу будь-яких претензій або позовів у зв’язку з порушенням прав на матеріали, Учасник врегулює такі претензії і позови самостійно і за свій рахунок, і відшкодує Організатору всі пов’язані з такими претензіями і позовами збитки.
Для можливості проведення онлайн-кастингу Учасник надає Організатору право на використання наданих Учасником матеріалів, необхідне для проведення онлайн-кастингу, в тому числі право на опублікування матеріалів на інтернет-сторінці онлайн-кастингу. Таким чином, матеріали будуть доступні необмеженій кількості осіб у будь-який час із будь-якого місця за їхнім вибором.
У разі перемоги Учасник передає Організатору право на публічний показ матеріалів.

Реєструючись для участі в онлайн-кастингу, Учасник надає Організатору свою згоду (в разі, якщо Учасником надаються персональні дані інших осіб – гарантує згоду таких осіб) на обробку наданих при реєстрації і/або, згодом, при проведенні онлайн-кастингу персональних даних, включаючи прізвище, ім’я, по-батькові, номери телефонів та адресу електронної пошти для цілей організації і проведення онлайн-кастингу, в тому числі передачу персональних даних Організатору та його афілійованим особам, а також, у разі обрання учасника переможцем онлайн-кастингу, публікацію його прізвища, імені та по-батькові, інших наданих учасником даних на інтернет-сторінці онлайн-кастингу.
Суб’єкти персональних даних користуються правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

Авторизація Щоб взяти участь в конкурсі вам слід авторизуватись за допомогою однієї з соціальних мереж:
Погоджуюсь з правилами кастингу і обробкою персональних даних
Авторизація Щоб взяти участь в голосуванні вам слід авторизуватись за допомогою однієї з соціальних мереж:
Погоджуюсь з правилами кастингу і обробкою персональних даних
ДЯКУЄМО Вашу анкету успішно завантажено.
Яндекс.Метрика